O Nas

Firma Tooltechnik powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie techniczne jej założycieli w pneumatyce, mechanice precyzyjnej, obróbce drewna, projektowaniu i wykonawstwie konstrukcyjnym, specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości sprzętu dla przemysłu i innych gałęzi gospodarki w bardzo atrakcyjnych cenach jak i w świadczeniu różnorodnych usług z tego zakresu. W skład naszej oferty wchodzą m.in.: elektronarzędzia, pneumatyka, hydraulika siłowa, narzędzia do obróbki drewna, materiały ścierne, usługi skrawania, materiały eksploatacyjne, lakiery do drewna.

Obróbka drewna

Narzędzia
Jeśli właśnie zaczynasz swoją przygodę z drewnem lub posiadasz wieloletnie doświadczenie w pracy narzędziami ręcznymi to na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie. Proponowane przez nas tradycyjne narzędzia są gwarancją czerpania przyjemności z wykonywanej pracy. Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki czemu dajemy możliwość zakupu produktów z całego świata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: Piły, frezy, wiertła cylindryczne, wiertła maszynowe ( w tym także dla CNC), dłuta i noże dla rzeźbiarzy i snycerzy, dłuta stolarskie, dłuta tokarskie, piły ręczne, narzędzia do fornirowania, narzędzia pomiarowe, akcesoria do ostrzenia i polerowania, strugi, stoły stolarskie, narzędzia wkrętakowe. Jesteśmy dystrybutorem marek takich jak: Dimar, Faba, CMT.


Akcesoria
Szeroka gama produktów niezbędnych w warsztacie, pracowni, na placu budowy oraz w gospodarstwie domowym. Sprzedawane w naszym sklepie narzędzia ręczne renomowanych firm gwarantują długą i bezpieczną pracę. Jesteśmy dystrybutorem takich narzędzi jak: Wiha, Stanley, Irwin, Sarius, Neo, CX80, BMI.

WIĘCEJ

Elektronarzędzia

Nasza firma zaopatruje w profesjonalne elektronarzędzia: przemysł, budownictwo i detalicznych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytemu między innymi dzięki serwisowaniu elektronarzędzi, służymy fachową poradą pomagając klientom w doborze odpowiedniego do potrzeb narzędzia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo elektronarzędzia takich marek jak: Festool, DeWalt, Makita, Celma. Jako oficjalny punkt dystrybucji świadczymy ochronę naszych elektronarzędzi w postaci 3 lat gwarancji.

WIĘCEJ

Lakiernictwo

Lakiery
Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem lakierów do drewna hiszpańskiego producenta Isolack. W czasie naszej kilkuletniej dystrybucji zaufało nam dziesiątki klientów. Jakość naszych lakierów stanowi główny argument, dzięki któremu przekonujemy do siebie nowe osoby, gdzie niewątpliwie równie głównym atutem jest cena, która jest bardzo konkurencyjna w zestawieniu z innymi producentami.
W swojej ofercie posiadamy lakiery : poliuretanowe, na bazie wody, akrylowe, UV i bejce.
Ponadto dorabiamy dla naszych klientów lakiery pigmentowane. Dorabiamy każde ilości w szybkim czasie na podstawie kolorów z palet: NCS, RAL, ICA oraz na wzór koloru np. na już istniejącym elemencie.

Materiały ścierne
Prezentujemy Państwu naszą ofertę przemysłową wysokiej klasy produktów ściernych, obejmującą kompletny asortyment narzędzi ściernych, w tym narzędzia ścierne nasypowe, ściernice do przecinania i szlifowania, narzędzia ścierne spojone, narzędzia superścierne, tarcze diamentowe oraz akcesoria do wszystkich zastosowań przemysłowych. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oferujemy szeroką gamę wyrobów i rozwiązań do polerowania, cięcia, szlifowania w zastosowaniach ogólnoprzemysłowych, produkcyjnych, w obróbce metali, w warsztatach i zakładach naprawczych i utrzymania ruchu, w obróbce drewna, budownictwie, narzędziowniach, w branży kolejowej i odlewniczej. Dzięki wiedzy i doświadczeniu świadczymy klientom pomoc w procesie identyfikowania i wdrażania optymalnych kosztowo rozwiązań do zastosowań przemysłowych. Oferujemy rozwiązania zmniejszające liczbę czynności obsługowych i długość cykli pracy maszyn, poprawę jakości wyrobów i wskaźników wydajności. Nasze wiodące marki to: Festool, Kovax, 3M, Menzerna

WIĘCEJ

Pneumatyka

Specjalizujemy się w doradztwie i sprzedaży elementów pneumatyki przemysłowej i motoryzacyjnej, mechatroniki, hydrauliki siłowej i automatyki. Nieustannie się rozwijamy, wprowadzamy nowoczesne rozwiązania technologiczne, tworzymy nowe stanowiska pracy.
W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wszystkich wiodących producentów w zakresie pneumatyki, hydrauliki, automatyki i mechatroniki. Zajmujemy się montażem profesjonalnych sieci przemysłowych sprężonego powietrza. Naszym wyjściem naprzeciw klientom jest usługa wykonywania siłowników pneumatycznych za zamówienie w czasie do 48h.

Kompresory i sprężarki
Proponujemy Państwu wysokiej klasy kompresory pochodzące od Polskich renomowanych producentów takich jak Schneider, Walter i Airpress. W naszej ofercie dostępna jest sprężarka tłokowa, śrubowa i łopatkowa a także bogaty wybór części, akcesoriów oraz sterowników.

Narzędzia pneumatyczne
Sprzedajemy nowoczesne narzędzia pneumatyczne. Proponujemy między innymi sprzęt takich firm jak Schneider, które cechuje niezawodność i wydajność działania nawet w najtrudniejszych warunkach.

WIĘCEJ

Atrakcyjne ceny

Osiągnęliśmy konkurencyjność cenową w wyniku wieloletniej, systematycznej współpracy ze wszystkimi wiodącymi producentami narzędzi w Polsce jak i za granicą.

Kompleksowa oferta

Kompleksowość oferty wynika z faktu, że posiadamy pełen zestaw 14 podstawowych grup asortymentowych narzędzi.

Produkty w magazynie

Gwarantujemy szybką realizację zamówień, możliwą dzięki utrzymywaniu stanów magazynowych o wielomilionowej wartości. Klientom oferujemy sprzedaż z półki, a nie z katalogu.

Fachowy personel

Kadrę firmy Tooltechnik tworzą narzędziowcy o wysokich kwalifikacjach technicznych i wieloletniej praktyce zawodowej. Obok handlowców firma zatrudnia konsultantów technicznych.

Jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie

Nasz zespół to grupa sprawdzonych profesjonalistów

Kamil nowicki

SEO

Grzegorz ŁukaSIński

Creative Director

PATRYK OWIESEK

Manager

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.